05-34-D-0076-A-4-06-4-G is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
GCT
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
GCT
In Stock: 0
Datasheet
New Product
34 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 2.992" (76.00mm)
05-34-D-0076-A-4-06-4-G
DigiKey Part Number
2073-05-34-D-0076-A-4-06-4-G-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
05-34-D-0076-A-4-06-4-G
Description
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 34
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Number of Conductors
34
Manufacturer
Pitch
0.020" (0.50mm)
Series
Length
2.992" (76.00mm)
Packaging
Bag
Length - Exposed Ends
0.157" (4.00mm)