05-07-D-0127-A-4-06-4-T-HF is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Molex
In Stock: 937
Molex
New Product
7 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 5.000" (127.00mm)
05-07-D-0127-A-4-06-4-T-HF
DigiKey Part Number
2073-05-07-D-0127-A-4-06-4-T-HF-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
05-07-D-0127-A-4-06-4-T-HF
Description
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 7 C
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Pitch
0.020" (0.50mm)
Series
Length
5.000" (127.00mm)
Length - Exposed Ends
0.157" (4.00mm)