TSX-3225 25.00M-N0YYYYG30RG6 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
EPSON
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
EPSON
In Stock: 0
Datasheet
25 MHz ±30ppm Crystal 20pF 30 Ohms 4-SMD, No Lead
TSX-3225 25.00M-N0YYYYG30RG6
DigiKey Part Number
114-TSX-322525.00M-N0YYYYG30RG6TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TSX-3225 25.00M-N0YYYYG30RG6
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
ESR (Equivalent Series Resistance)
30 Ohms
Mfr
Operating Mode
Fundamental
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Mounting Type
Surface Mount
Part Status
Active
Package / Case
Type
MHz Crystal
Supplier Device Package
4-SMD (3.2x2.5)
Frequency
25 MHz
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency Stability
±30ppm
Height - Seated (Max)
0.024" (0.60mm)
Frequency Tolerance
±30ppm
Base Product Number
Load Capacitance
20pF