TG-5006CJ-26L 26.0000M3
DigiKey Part Number
114-TG-5006CJ-26L26.0000M3TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TG-5006CJ-26L 26.0000M3
Description
XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SMD
Manufacturer Standard Lead Time
20 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Oscillator 4-SMD, No Lead
Package / Case
4-SMD, No Lead
Mfr
Supplier Device Package
4-SMD (2x1.6)
Packaging
Tape & Reel (TR)
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Part Status
Active
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)