SG3225CAN 25.0000M-TJHAB is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
25 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V ~ 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
SG3225CAN 25.0000M-TJHAB
DigiKey Part Number
114-SG3225CAN25.0000M-TJHAB-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SG3225CAN 25.0000M-TJHAB
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ
Manufacturer Standard Lead Time
20 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Frequency Stability
±50ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Series
Current - Supply (Max)
2.2mA
Packaging
Bulk
Package / Case
4-SMD, No Lead
Base Resonator
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)
Function
Standby (Power Down)
Current - Supply (Disable) (Max)
2.7µA
Output
CMOS
Base Product Number
Voltage - Supply
1.8V ~ 3.3V