Image for FP1008R3-R180-R is not available
FP1008R3-R180-R
DigiKey Part Number
283-FP1008R3-R180-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FP1008R3-R180-R
Description
FIXED INDUCTOR 180NH 56A
Manufacturer Standard Lead Time
22 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
180 nH Inductor
Mfr
Inductance
Packaging
Tape & Reel (TR)
Inductance Frequency - Test
100 kHz