FG12-LH11.165.11
DigiKey Part Number
1722-1367-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FG12-LH11.165.11
Description
HANDLE POLYAMIDE MTG CTR 6.496"
Manufacturer Standard Lead Time
20 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Drawer, Type Handle Polyamide Screw Holes, Back
Category
Height
2.402" (61.00mm)
Manufacturer
Davies Molding, LLC
Length - Center to Center
6.496" (165.00mm)