3122-22-1-0500-002-1-TS
DigiKey Part Number
CN310W-50-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
3122-22-1-0500-002-1-TS
Description
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 50'
Customer Reference
Detailed Description
22 AWG Hook-Up Wire 7/0.0102" White 300V 50.00' (15.24m)
Category
Jacket (Insulation) Diameter
0.077" (1.96mm)
Mfr
Jacket (Insulation) Thickness
0.015" (0.38mm)
Series
Length
50.00' (15.24m)
Voltage
300V
Operating Temperature
-50°C ~ 200°C
Conductor Strand
7/0.0102"
Additional Resources
In-Stock: 9
Alternate Color
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 50'
In-Stock: 11
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 50'
In-Stock: 12
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 50'
In-Stock: 10
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 50'
In-Stock: 8
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BRN 50'
In-Stock: 13
Alternate Length
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE
In-Stock: 4000
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 25'