ESD-FOAM-PINK-24X18X0.25
DigiKey Part Number
315-ESD-FOAM-PINK-24X18X0.25-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ESD-FOAM-PINK-24X18X0.25
Description
PINK ESD FOAM, LEAD INSERTION GR
Detailed Description
Foam 18.00" W x 24.00" L (457.2mm x 609.6mm) X 0.250" (6.35mm) Polyethylene Pink
Size / Dimension
18.00" W x 24.00" L (457.2mm x 609.6mm)
Thickness
0.250" (6.35mm)