TLVR1005T-80NK | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | TLVR1005T-80NK |
Description | FIXED IND 80NH 75A 0.125 MOHM |
Manufacturer Standard Lead Time | 23 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 80 nH Shielded Molded Inductor 75 A 0.125mOhm Nonstandard, 4 Lead |
Datasheet | Datasheet |
Category | Current - Saturation (Isat) 111A |
Mfr | Shielding Shielded |
Series | DC Resistance (DCR) 0.125mOhm |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -40°C ~ 125°C |
Part Status Active | Mounting Type Surface Mount |
Type Molded | Package / Case Nonstandard, 4 Lead |
Material - Core | Supplier Device Package Nonstandard, 4 Lead |
Inductance | Size / Dimension 0.382" L x 0.185" W (9.70mm x 4.70mm) |
Tolerance ±10% | Height - Seated (Max) 0.472" (12.00mm) |