CM322522-R22ML is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Abracon LLC
In Stock: 5.950
Datasheet
220 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 360 mA 290mOhm Max Nonstandard
CM322522-R22ML
DigiKey Part Number
CM322522-R22MLTR-ND - Tape & Reel (TR)
CM322522-R22MLCT-ND - Cut Tape (CT)
CM322522-R22MLDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CM322522-R22ML
Description
FIXED IND 220NH 360MA 290 MOHM
Manufacturer Standard Lead Time
23 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
CM322522-R22ML Models
Category
DC Resistance (DCR)
290mOhm Max
Mfr
Q @ Freq
25 @ 25.2MHz
Series
Frequency - Self Resonant
230MHz
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Part Status
Active
Inductance Frequency - Test
25.2 MHz
Type
Drum Core, Wirewound
Mounting Type
Surface Mount
Material - Core
Package / Case
Nonstandard
Inductance
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Tolerance
±20%
Height - Seated (Max)
0.087" (2.20mm)