CM322522-470JL
DigiKey Part Number
118-CM322522-470JLTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-CM322522-470JLCT-ND - Cut Tape (CT)
118-CM322522-470JLDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CM322522-470JL
Description
FIXED IND 47UH 75MA 7 OHM SMD
Manufacturer Standard Lead Time
23 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
47 µH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 75 mA 7Ohm Max Nonstandard
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
CM322522-470JL Models
Category
DC Resistance (DCR)
7Ohm Max
Mfr
Q @ Freq
30 @ 2.52MHz
Series
Frequency - Self Resonant
15MHz
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Part Status
Active
Inductance Frequency - Test
2.52 MHz
Type
Drum Core, Wirewound
Mounting Type
Surface Mount
Material - Core
Package / Case
Nonstandard
Inductance
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Tolerance
±5%
Height - Seated (Max)
0.087" (2.20mm)