CM322522-390JL is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
Bourns Inc.
In Stock: 0
Datasheet
39 µH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 80 mA 6.4Ohm Max Nonstandard
CM322522-390JL
DigiKey Part Number
CM322522-390JL-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CM322522-390JL
Description
FIXED IND 39UH 80MA 6.4 OHM SMD
Manufacturer Standard Lead Time
23 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
CM322522-390JL Models
Category
DC Resistance (DCR)
6.4Ohm Max
Mfr
Q @ Freq
30 @ 2.52MHz
Series
Frequency - Self Resonant
20MHz
Packaging
Tape & Reel (TR)
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Part Status
Active
Inductance Frequency - Test
2.52 MHz
Type
Drum Core, Wirewound
Mounting Type
Surface Mount
Material - Core
Package / Case
Nonstandard
Inductance
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Tolerance
±5%
Height - Seated (Max)
0.087" (2.20mm)