T30UXDAQPMA
DigiKey Part Number
2170-T30UXDAQPMA-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
T30UXDAQPMA
Description
T30UX SERIES W/ DISCRETE OUTPUT<
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Ultrasonic Sensor 224kHz
Category
Frequency
224kHz
Manufacturer
Banner Engineering Corporation
Voltage - Rated
10 V ~ 30 V
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 70°C