Q4XTILAF300-Q8 | |
|---|---|
DigiKey Part Number | 2170-Q4XTILAF300-Q8-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | Q4XTILAF300-Q8 |
Description | SENSOR OPTICAL 5-1200CM |
Manufacturer Standard Lead Time | 4 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | Optical Sensor 0.98" ~ 11.81" (3 ~ 30cm) Output |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | Q4XTILAF300-Q8 Models |
Category | Sensing Distance 0.98" ~ 11.81" (3 ~ 30cm) |
Manufacturer Banner Engineering Corporation | Voltage - Supply 10V ~ 30V |
Series | Operating Temperature -10°C ~ 50°C |