BD0810J50100AHF | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | BD0810J50100AHF |
Description | BALUN 800MHZ-1GHZ 50/100 0805 |
Manufacturer Standard Lead Time | 12 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | RF Balun 800MHz ~ 1GHz 50 / 100Ohm 0805 (2012 Metric) |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | BD0810J50100AHF Models |
Category | Phase Difference 1° |
Manufacturer TTM Technologies, Inc. | Insertion Loss (Max) 0.95dB |
Series | Return Loss (Min) 13dB |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Package / Case 0805 (2012 Metric) |
Part Status Active | Mounting Type Surface Mount |
Frequency Range 800MHz ~ 1GHz | Base Product Number |
Impedance - Unbalanced/Balanced 50 / 100Ohm |