GMCT41F0E0000/AA
DigiKey Part Number
4306-GMCT41F0E0000/AA-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GMCT41F0E0000/AA
Description
HEAVY-DUTY RECTANGULAR
Manufacturer Standard Lead Time
14 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
41 Position Housing for Female Contacts Connector Gray Free Hanging (In-Line) Backplane
Category
Pitch
0.150" (3.81mm)