Image for L777DB25PAM4 is not available
L777DB25PAM4
DigiKey Part Number
L777DB25PAM4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
L777DB25PAM4
Description
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Detailed Description
25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Packaging
Tray
Current Rating (Amps)
7.5A
Connector Style
Features
Grounding Indents, Mounting Brackets
Voltage Rating
300V
Shell Size, Connector Layout
3 (DB, B)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C