Image for L77DBH25SF179A is not available
L77DBH25SF179A
DigiKey Part Number
L77DBH25SF179A-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
L77DBH25SF179A
Description
CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
Detailed Description
25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Category
Termination
Wire Wrap
Packaging
Tray
Current Rating (Amps)
7.5A
Voltage Rating
300V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C