L177SDB25SVF is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
L177SDB25SVF
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDB25SVF
DigiKey Part Number
L177SDB25SVF-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
L177SDB25SVF
Description
CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
L177SDB25SVF Models
Category
Termination
Solder Cup
Current Rating (Amps)
3A
Voltage Rating
250V
Shell Size, Connector Layout
3 (DB, B)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C