ATS-X51325D-C1-R0
ATS-X51325D-C1-R0
ATS-X51325D-C1-R0
DigiKey Part Number
ATS36781-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ATS-X51325D-C1-R0
Description
MAXIFLOW 31.75X31.75X9.5MM T766
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Shape
Square, Angled Fins
Mfr
Length
1.279" (32.50mm)
Series
Width
1.279" (32.50mm)
Fin Height
0.374" (9.50mm)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow
6.00°C/W @ 200 LFM