ABM8W-16.0000MHZ-7-K1Z-T3 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Abracon LLC
In Stock: 1.674
Datasheet
Similar
Abracon LLC
In Stock: 0
Datasheet
In Stock: 339
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
16 MHz ±10ppm Crystal 7pF 70 Ohms 4-SMD, No Lead