ABM8-25.000MHZ-D1X-T is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Abracon LLC
In Stock: 2.240
Datasheet
Parametric Equivalent
Abracon LLC
In Stock: 0
Datasheet
Similar
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Parametric Equivalent
TXC CORPORATION
25 MHz ±10ppm Crystal 18pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead