ABM12W-48.0000MHZ-7-D1X-T3 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Abracon LLC
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Abracon LLC
In Stock: 0
Datasheet
48 MHz ±10ppm Crystal 7pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead