ABM11W-25.0000MHZ-6-B1U-T3 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Abracon LLC
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Abracon LLC
In Stock: 3.219
Datasheet
In Stock: 28
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Diodes Incorporated
Parametric Equivalent
ECS Inc.
25 MHz ±10ppm Crystal 6pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead