S-19252M33H-M5T1U4 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 150mA SOT-23-5
S-19252M33H-M5T1U4
DigiKey Part Number
1662-S-19252M33H-M5T1U4TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S-19252M33H-M5T1U4
Description
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Detailed Description
PSRR
80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C (TA)
Voltage - Input (Max)
5.5V
Voltage - Output (Min/Fixed)
3.3V
Package / Case
SC-74A, SOT-753
Voltage Dropout (Max)
0.103V @ 100mA